22Mars2018

Vetaksidentohet vetura në Medvegjë, rrezikon rëndë jetën e vozitësit

 

Gjatë ditës së djeshme në fshatin Maçedonc të Medvegjës një veturë është vetaksidentuar me ç’rast vozitësi ka humbur drejtimin dhe është përplasur me anësoret e rrugës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit. Shoferi përkundër aksidentimit të rëndë ka arritur shpëtojë me lëndime të lehta.