Medvegja.net Forum

Mirė se erdhėt nė Medvegja.net Forum.

 1. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Kėtu mund ti gjeni lajmėrimet qė bėhen nga staffi i forumit .

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 41
   • Postime: 726
  2. Kėtu mund tė prezentoheni nė forum qė tė njihemi mė mirė.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 270
   • Postime: 4,026
  3. Ketu postohen lajmet me te reja.

   Nėn-Forume:

   1. Medvegja
   2. Rajoni
   3. Diaspora
   4. Bota

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 761
   • Postime: 4,398
  4. Kėtu mund tė parashtroni pyetje,kėrkesa,sygjerime,ankesa,dhe gjithēka tjetėr qė ka tė bėj me forumin ton.

   Nėn-Forume:

   1. Antari i Vitit

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 15
   • Postime: 1,531
   
 2. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Nėse keni ndonjė pyetje,ndihmė ose ēfardo problemi postoni kėtu dhe do tė mundohemi sa ėshtė e mundur qė tė ju ndihmojmė.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 60
   • Postime: 1,065
  2. Nėse tema juaj nuk pėrshtatet me asnjė nga forumet e hapura, atėhere mos hezitoni shėnoni kėtu.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 286
   • Postime: 32,589
  3. Fotografi

   (1 Shikuar)

   Kėtu postohen tė gjitha fotografitė.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 71
   • Postime: 4,718
  4. Kėtu mund tė pėrshėndesni ndonjė antarė tė forumit..Ose mund t'ia uroni Ditėlindjen apo diqka tjetėr...

   Nėn-Forume:

   1. Ditėlindjet

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 99
   • Postime: 3,842
  5. Kėtu ju mund tė reklamoni web faqen tuaj , Biznesin , Ndėrmarrjen dhe gjėra tjera. Vėrejtje: duhet qė logoja jonė ose njė link tė figurojė nė faqen tuaj.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 15
   • Postime: 116

   Postimi Fundit:

   
 3. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Diskutime rreth ēėshtjeve politike nė (Preshevė,Medvegjė ,Bujanoc)

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 82
   • Postime: 944
  2. Diskutime rreth ēėshtjeve kulturore nė(Preshevė,Medvegjė,Bujanovc)

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 79
   • Postime: 647
  3. Kėtu mund tė diskutoni pėr ēėshtje tė pėrgjithshme fetare.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 362
   • Postime: 2,543
  4. Shkrime, vargje, poezi, tregime etj. Nga shkrimtarė shqiptarė dhe tė huaj.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 139
   • Postime: 2,096
  5. Rrėfimet e bashkatdhetarėve.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 19
   • Postime: 414
  6. Gjithēka rreth shkencės dhe jetės

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 232
   • Postime: 1,107
  7. Gjithēka rreth ndjenjės mė sublime, asaj tė dashurisė. Ndjenja, pasqyrime, diskutime dhe histori dashurie. Diskutoni mbi probleme tuajat duke i ndarė pėrjetimet personale me anėtarėt e kėtij forumi..

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 99
   • Postime: 2,880
  8. Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 87
   • Postime: 556
  9. Tė gjitha temat rreth ekonomisė postohen kėtu.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 41
   • Postime: 96
  10. Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 296
   • Postime: 3,300
   
 4. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Kėtu tė gjitha DVD dhe Videot.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 39
   • Postime: 53
  2. Nuk mund ta gjeni ndonjė kėng,album ose keni dėshirė disa ti ndani me ne atėher kjo ėshtė tema e duhur.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 817
   • Postime: 2,259
  3. Kėtu postohen tė gjitha videoklipet.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 94
   • Postime: 2,032
  4. Lojra pėr shkarkim. Diskutime pėr lojra tė ndryshme.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 177
   • Postime: 619
  5. Kėtu do tė postohen filma ne formate dvdr,divx,xvic,tsync,cam dhe shumica do tė hostohen nga serveret tanė qė tė shkarkoni pa problem filmin e preferuar.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 102
   • Postime: 1,062
  6. Kėtu do tė gjeni libra dhe revista tė ndryshme.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 11
   • Postime: 71

   Postimi Fundit:

   E-Book...

   nga RinorZ

   10-27-2010 05:43 PM Shko tek postimi i fundit

   
 5. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Nė kėtė forum mund tė postoni , bisedoni , pyesni pėr gjdo gjė qė ka tė bėj me sisteme operative si Windows , Linux , MAC apo ndonjė tjetėr.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 7
   • Postime: 14
  2. Kėtu postoni tė gjitha punimet tuaja pa marr parasysh se ēfarė ėshtė,gjithashtu gjithėēka qė ka tė bėj me dizajnin postohet kėtu.

   Nėn-Forume:

   1. Photoshop

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 243
   • Postime: 2,392

   Postimi Fundit:

  3. Kėtu do tė postojmė Scripta tė ndryshme,Templates,Fonte,Wallpapers, Icona etj.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 62
   • Postime: 190
  4. Kėtu ėshtė sekcioni i shkarkimit tė melodive, lojrave, themes, programeve pėr tel. mobil

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 19
   • Postime: 204
  5. Msn,yahoo,hotmail,irc etj i diskutoni kėtu.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 17
   • Postime: 104
  6. Gjithēka rreth software do tė gjeni kėtu, plus programe me licens , gjithashtu nėse keni ndonjė kerkes mos ngurroni dhe kėrkoni.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 273
   • Postime: 627
   
 6. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. VIP

   Tė gjitha lajmet rreth VIP.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 296
   • Postime: 985
  2. Gjithqka rreth modes ,stilit ,veshjeve mund tė diskutoni kėtu.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 28
   • Postime: 388
  3. Kėshilla tė ndryshme , tema tė ndryshme , gjithqka rreth trupit,shendetit diskutohen kėtu.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 39
   • Postime: 228
  4. Viset shqiptare, figura tė shquara kombėtare, e kaluara dhe e ardhmja e popullit tonė.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 36
   • Postime: 304
  5. Kėtu postohet gjithēka qė ka tė bėj me humorin.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 59
   • Postime: 769
  6. Kėtu do tė gjeni gjithcka rreth sportit.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 90
   • Postime: 5,555
  7. Informohuni me tė rejat e botės digjitale dhe zbulimeve shkencore si dhe cka ka tė bėjė me ICT.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 31
   • Postime: 1,532

   Postimi Fundit:

   Te rejat e fundit te...

   nga Arianit

   01-19-2011 10:39 PM Shko tek postimi i fundit

  8. Shikoni fotografi tė ndryshme te kėngėtarėve te huaj dhe shqiptar.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 43
   • Postime: 229

   Postimi Fundit:

   Gold Ag | Photos

   nga Ilir.A

   01-04-2011 06:29 PM Shko tek postimi i fundit

   
 7. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Nėn-Forume:

   1. Shitje
   2. Blerje

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 10
   • Postime: 30

   Postimi Fundit:

   Shes 6HF & 2RS & 1DF Premium...

   nga KAPITEN|

   10-16-2010 08:46 PM Shko tek postimi i fundit

  2. Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 8
   • Postime: 25
   
 8. Titulli
   
  Postimi Fundit
  1. Kėtu barten tė gjitha temat e vjetra.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 740
   • Postime: 1,653
  2. Kėtu barten temat e fshira.

   Mundesit e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Temat: 412
   • Postime: 2,298
   

Ē'kemi ndonjė tė re?

Vizitorėt Aktivė AktualishtVizitorėt Aktivė Aktualisht

Tani jane 2 perdorues online. 0 antarė dhe 2 vizitorė

Numri mė i madh i antareve nė linjė ishte 198, 06-17-2015 ora 02:01 PM.

Medvegja.net Forum StatistikatMedvegja.net Forum Statistikat

Temat
6,870
Postime
93,511
Antarėt
2,260

I Urojmė mirėseardhjen anėtarit tonė mė tė ri, jepesepeave

 
Mundėsuar nga: vBulletin® Version 4.1.2
©2006 - 2016 ( Medvegja.net )
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara.
Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:53 AM.
vBulletin 4.0 skin by CompleteVB